PRUDCE FAULFREKVENČNĚ JEDOVATÉ ZESILOVAČE WIFI

LOGITECH, EMGO, DATART, TP-LINK, OPENSAT, UBIQUITI, TENDA, MERCUSIS, NETGEAR, GEMBIRD a další. Prodávají se pod názvy WIFI EXTENDER, WIFI REPEATER, WIFI AMPLIFIER, WIFI ZESILOVAČ a jinými. Posilují wifi signál až 10-1000x podle toho kolik wifi máte v okolí. JSOU FREKVENČNĚ PSYCHOTRONICKY JEDOVATÉ. SUFOKUJÍ SRDEČNÍ HROT a dělají srdeční zástavy, embolie, tromby, chronickou únavu, depresi, úzkost, agresívní náladu, náhlé zástavy dechu a infarkty. www.zakazanekomodity.cz/zesilovace-wifi/

Pokud chcete do domácnosti spolehlivou smrtící mikrokvlnnou válečnou zbraň fašistické LUFTHAFFE, pořiďte si 

psychotronický zesilovač wifi

Můžete tak spolehlivě spáchat sebevraždu nebo vyvraždit svoji rodinu.
©

Je jedno který. 

JE JICH HODNĚ DRUHŮ. VŠECHNY VRAŽDÍ.
©
Moc to nestojí, a jedná se o fašistickou agresi na světové obyvatele.
Byly vyrobeny záměrně snižovat pupulaci věk a popravovat tajně tak, aby to nikdo nemohl zjistit. 

Uvědomujeme vás, že toto jsou informace od ABSOLUTNÍCH STVOŘTELŮ LIDSTVA, kteří vás varují a jinak to nemají jak udělat, než takto, a potom telepaticky do hlavy, jenomže při těchto zapnutých vadných frekvencích ve vaší domácnosti se telepaticky jde spojit s osobami frekvenčně faulovanými těžko. Jedná se o elektromagnetický přenos jemných frekvencí, které tyto interference v zesilovačích wifi ruší.
Mají v sobě zařízení, které vydává neslyšitelné jedovaté faulfrekvence, které tam být nemusí. 
To samo o sobě usvědčuje jejich projektanty a výrobce. 
Koncoví prodejci to nemusí vůbec vědět, ale mohou. Nemusí to vědět velká spousta občanů v České Republice, která měla být fašisticky psychotronicky tajně genocidně vyvražděna pod rouškou coronavirové krize, která byla skrytě koncipována jako psychotronická válka ve skutečnosti. Lidé to nevědí, dokud si nepřečtou toto varování. 

Poučte svoje známé a přátele a sousedy hlavně. Mají na vás se svými psychotronickými zesilovači, které má nyní kde kdo, negativní vliv.

NA PROBLEMATIKU PSYCHOTRONICKÝCH DOMŮ A ČTVRTÍ A JEJICH ZAŘÍZENÍ BUDEME VEŘEJNOST UPOZORŇOVAT PRŮBĚŽNĚ.

Všichni psychotroničtí kati národa, které LUFHAFFE na našem území vyráběla jejich mučením, věděli, že je ZESILOVAČ WIFI záměrně vadný výrobek, a vyšší šarže v hierarchii psychotronických katů národa to poroučely nakoupit do domácnosti mučeným lidem pod pohrůžkami dalšího horšího psychotronického mučení a instalovat do domácností. Někteří to museli instalovat doma svým starým rodičům nebo doporučit přátelům. Museli to dávat do pokoje dětem a ženám.
PROHLÉDĚNETE SI ZÁSUVKY A NEMILOSRDNĚ TO VYHOĎTE.
MOHLI VÁM TO INSTALOVAT KOLEGOVÉ V PRÁCI NEBO VÁŠ ZAMĚSTNAVATEL A ANI O TOM NEVÍTE.

VŠECHEN DRÁTOVÝ INTERNET JE V POŘÁDKU, PŘEJDĚTE NA DRÁT CO NEJDŘÍVE A MEZITÍM VŠECHNY WIFI KROMĚ VODAFONU, KTERÝ JE NA VKV PŘENOS, POVYPÍNEJTE.

Kati věděli, že vražedná frekvenčně vadná psychotronická zařízení jsou tajně instalovaná i u lednic, které kazí potraviny rychleji a vydávají faulfrekvence nebezpečné pro srdce a plíce, u indukčních mikrovlnných desek, které jdou přepnout na faul a které pak kazí potraviny střelbou faulfrekvencí, u praček, sušiček a myček, mlýnků na kávu, kávovarů, topení, fénů, žehliček, počítačů a dalších výrobků do elektrického proudu, kde jsou fašistické frekvenční psychotronické mučky a faulfrekvenční generátory, které střílely na kolemjdoucí a na věci a potraviny i vodu uvnitř faulfrekvence (například pračka a sušička vyráběly frekvenčně díry do oblečení) a žroutky elektrického proudu. Dodávaly se do psychotronických domů, ze kterých kati vyháněli jejich majitelé psychotronickým mučením. Měli jejich seznam a věděli kam je zaměřit, aby je přepli na faul. Některé se přepínaly samy po určité době používání. Vyhánění z psychotronických domů bylo termínované. Koupili jste si dům a během cca 2 - 4 let jste měli být vyhnáni nebo rovnou popraveni. Psychotronické čtvrtě si střežili ti, co je stavěli, a měli je na přeprodávání domů, které oběť mučení buď opustila ve strachu před dalším mučením a nebo nepřežila a příbuzní je pak prodávali pod cenou, neboť domácnosti byly různě smradlavé a rozbité a nefunkční. Oběť se prohlašovala za blázna, že údajně dům porozbíjela a vybydlela.

Faulpřístrojů je plný trh, který zaplavila fašistická převážně germánská LUFTHAFFE po "revoluci" 1989, která byla psychotronicky zařízená, aby sem na náš trh mohla vstoupit psychotronická mafie. Sověti byli vyhnání faulplasmovými pumami, aby nás již nechránili svojí přítomností. Fašisté si totiž na našem území od 2. světové války stavěli psychotronická doupata a střílny, ze kterých hodlali popravovat východní stranu zeměkoule. Máme jich u nás 150 jenom v podzemí. 
Naše republika je plná nyní již znefunkčněních psychotronických zbraní.

PSYCHOTRONICKÁ VÁLKA JE U KONCE VÍTĚZSTVÍM DOBRA NAD ZLEM.
Brzy se o tom dozvíte v médiích.

Tyto vražedné frekvence z maličkých nenápadných přístrojů do zásuvek šlo psychotronickými zbraněmi zesilovat a člověka snadno zabít v jeho domácnosti infarktem nebo dechovou zástavou porušením srdečního převodního systému a šlo člověka popravit náhlou dechovou zástavou ve spánku. 
Šlo snadněji člověka umučit stažením srdce psychotronickou srdeční klecí.
O tom jak tato psychotronická mučící klec na srdeční hrot vypadala, píše ve svém nejrozsáhlejšícm svědectví o psychotronickém mučení ženy na našem národním území Kateřina Chmelík.
Svědectví je dlouhé a je to popsáno ve druhé polovině životního příběhu. Tímto mučením trpěla oběť psychotronického sadismu několik let a dělalo jí to různé psychotronické jevy v organismu, které vypadaly jako psychotické potíže a chronická únava. JEDNALO SE OVŠEM O BRUTÁLNĚ SADISTICKÉ MUČENÍ JEDNOHO Z NEJVÝZNAMĚJŠÍCH PŘEDSTAVITELŮ ALTERNATIVNÍ MEDICÍNY V NAŠÍ NÁRODNÍ ZEMI. BYLA MUČENA FAŠISTICKOU LUFTHAFFE, manažery firmy MLM, pro kterou pracovala, a psychotronickými katy v jejím okolí z psychotronické čtvrtě, ve které koupila nevědomky co se na ní chystá za zradu, domy, a to i včetně jejího muže a tchána, tajných psychotronických katů národa.
Srdeční klec mimo jiné kromě chronického únavového syndromu, depresí a úzkostí způsobovala omezení zásobování mozku, plic a srdce kyslíkem a stávali jste čím dál tím hloupějšími ve všech vztazích. Ničili jste si je svým zvláštním jednáním, které jste nevnímali. 
Dělali jste nesmysly a nebyli jste za ně odpovědní. Nebyli jste pánem svého života, svíraly vás mučící psychotronické jevy, které mátly mozek.
Mysleli jste si, že jednáte správně a žili jste v omylu. 
Psychotronické jevy mátly vaše instinkty, ostrost smyslů a intuici.

POZOR, WIFI ZESILOVAČE ZPŮSOBUJÍ SPOLEHLIVOU DEGENERACI MOZKOVÉ TKÁNĚ A TUDÍŽ MENTÁLNÍ DEMENCI.

JAKMILE SE FREKVENČNÍ SEVŘENÍ UVOLNÍ, ZAČNETE VNÍMAT JINAK.

Toto sevření je nebezpečné pro celkové myšlení národa. 
Uvědomte si, že to má kde kdo doma zapnuté a národ blbne. Dělá nesmysly a jdeme cu grunt. Jsme rozdělení, napadáme se veřejně a nepřejeme si dobré vzájemně. Degenerujeme na vlastenectví a na národní hrdosti. Rozpadají se nám vztahy.
MUSÍME TO POVYPÍNAT A VYHÁZET.
UVĚDOMUJEME VÁS, ŽE JAKO VAŠI ZACHRÁNCI SEŠLEME PSYCHOTRONICKÉ SANAČNÍ LÉČIVÉ PUMY NA VŠECHNY FAULFREKVENČNÍ WIFI PŘÍSTROJE A JEJICH ZESILOVAČE A PROSTĚ VÁM TO NEPŮJDE.
Jsme frekvenční bytosti a nemůžeme žít ve frekvenčním faulu. 
Ničí to naše vědomí sakrality a stáváme se zločinnými na sebe vzájemně čím dál tím více.
Nemůžeme vám dovolit, abyste ve stavu hloupě negramotného ducha, který po poučení vědomě odmítá chránit svoji osobnost moudrými kroky, spáchali kolektivní frekvenční sebevraždu.
Proto pokud si nepořídíte drátový internet nebo Vodafone wifi do určitého datumu, tak vám to prostě nepůjde a i všechny wifi přístroje a wifi zesilovače ve skladech odboucheneme subplasmovou pumou.

Ti, co chtěli ovládnout planetu zemi psychotronickým násilím, ze kterého vás zachraňujeme, si usmysleli, že světové populace je hodně, že některé národy a rody tady nechtějí a že je budou regulovat tajně i frekvenčními zbraněmi, které si lidé budou pořizovat i do domácností po různými názvy a funkcemi. 

Frekvence, které přístroje vydávají, jsou neslyšitelné a poměrně zdravý organismus nepozná, že mu škodí. 

Nepozná je ani domácí zvíře, ale instinktivně si k takovému přístroji nelehá. 
Pokud je u něj páníček blízko, tak ho zvíře chce chránit vlastním tělem a trvá na tom, že u něj bude spát v posteli. Bere to na sebe a zdržuje se doma, pokud je to kočička. Pejsek se snaží chránit páníčka svojí přítomností u něj, lehá si mu na klín, pokud ho nevyháníte, a v posteli se chumlá k vašemu tělu.

Páníček takovou citlivost na tyto neslyšitelné frekvence nemá
když je poměrně zdravý a má hodně životní síly, až když mu začne být špatně od dýchání nebo od srdce a začne chodit k lékaři, tak si uvědomí, že je nemocný, ale nepředpokládá, že to, co ho vraždí, má doma v zásuvce.

UVĚDOMTE SI, ŽE ČESKÁ REPUBLIKA SE STALA TERČEM MEZINÁRODNÍ PSYCHOTRONICKÉ MAFIE A NA JEJICH OBYVATELÍCH SE OD ROKU 1919 A ZEJMÉNA PO ROCE 1968 TESTOVALY BRUTÁLNĚ SADISTICKÉ PSYCHOTRONICKÉ ZBRANĚ ZÁPADNÍ FAŠISTICKÉ PSYCHOTRONICKÉ VÁLEČNÉ ORGANIZACE LUFTHAFFE.

Psychotronické wifi zesilovače mají dosah cca 5 metrů od místa umístění a při stálém zapnutí vám do domácnosti nakódují elektrosmogovou elektromagnetickou psychotronickou frekvenční klec, pokud nevypínáte přístroje do elektriky ze zásuvek a nevypínáte na noc elektrický proud a nevětráte průvanem po vypnutí elektriky.

Tato frekvence působí negativně na převodní systém srdeční a systém koordinace dechu.

Bude vás všechny v domácnosti bude udržovat v napětí, budete se hádat, budete si lézt na nervy, budete nervózní, protivní, nevrlí, špatně naladění, budete na sebe nevrlí, nepříjemní, budete zarputilí, paličatí, jízliví, arogantní, nepůjde se s vámi domluvit, budete mít nepříjemnou náladu, budete cítit úzkost, budete ve stresu, budou se vám zesilovat všechny negativní emoce, budete mít vztahové problémy, budete jednat krátkozrace, nebude vám to myslet správně, budete dělat chyby, budete se špatně soustředit, nevyspíte se dostatečně, budete mít ztráty paměti, pokazí se vám intuice a zesílí se vám různé zdravotní problémy až vás to zabije.

Na trhu jich je hodně, moc to nestojí, a jedná se o fašistickou agresi na světové obyvatele.
Byly vyrobeny záměrně snižovat pupulaci věk. 

Mají v sobě zařízení, které vydává neslyšitelné frekvence, které tam být nemusí. 
To usvědčuje jejich projektanty a výrobce a některé prodejce ze zločinu. 
Koncoví prodejci to nemusí vůbec vědět. Nemusí to vědět prakticky nikdo v České Republice, která měla být fašisticky tajně genocidně vyvražděna, dokud si nepřečte toto varování. Ani všichni psychotroničtí kati, které LUFHAFFE na našem území vyráběla, nemusí vědět, že je to záměrně vadný výrobek. Vědí to u lednice, sporáků, praček a myček, kde jsou mučky, ale nevědí to u wifi zesilovačů. Většinou. Nyní již ano.

Tyto vražedné frekvence šlo psychotronickými zbraněmi zesilovat a člověka snadno zabít v jeho domácnosti infarktem nebo dechovou zástavou porušením srdečního převodního systému a šlo člověka popravit náhlou dechovou zástavou ve spánku. 
Šlo snadněji člověka umučit stažením srdce psychotronickou srdeční klecí.
Srdeční klec způsobovala omezení zásobování mozku, plic a srdce kyslíkem a stávali jste čím dál tím pitomějšími ve všech vztazích. Ničili jste si je svojí blbostí, kterou jste nevnímali. 
Mysleli jste si, že jednáte správně a žili jste v omylu.

Ti, co chtěli ovládnout planetu zemi násilím, si usmysleli, že světové populace je hodně a že ji budou regulovat tajně i frekvenčními zbraněmi, které si lidé budou pořizovat i do domácností po různými názvy a funkcemi. 

Frekvence, které přístroje vydávají, jsou neslyšitelné a poměrně zdravý organismus nepozná, že mu škodí. 

Nepozná je ani domácí zvíře, ale instinktivně si k takovému přístroji nelehá. 
Pokud je u něj páníček blízko, tak ho zvíře chce chránit vlastním tělem a trvá na tom, že u něj bude spát v posteli. Bere to na sebe a zdržuje se doma, pokud je to kočička. Pejsek se snaží chránit páníčka svojí přítomností u něj, lehá si mu na klín, pokud ho nevyháníte, a v posteli se chumlá k vašemu tělu.

Páníček takovou citlivost na tyto neslyšitelné frekvence nemá
když je poměrně zdravý a má hodně životní síly, až když mu začne být špatně od dýchání nebo od srdce a začne chodit k lékaři, tak si uvědomí, že je nemocný, ale nepředpokládá, že to, co ho vraždí, má doma v zásuvce.

Tyto nenápadné zesilovače faulfrekvencí pracují samostatně bez vypnuté a desintegrované válčené genocidní psychotronické sítě 5G, jsou pouze do zásuvky, a pokud je máte u pracovního místa, kde často pobýváte, nebo u nich sedíte či vedle nich spíte, nemáte šanci to přežít. 

Mohou zabít i děti náhlým úmrtím novorozence SIDS nebo děti, které mají respirační infekci a špatně dodechují. Zemřou na zástavu srdce nebo dechu. Dech i srdce jsou regulované podle rytmů Matky Země a pokud do tohoto frekvenčního životního programu zasáhne rušivá frekvenční mikrovlnná interference, nemáte šanci tuto frekvenční faulstřelbu na váš převodní sstém srdeční přežít.

Zabíjejí nejrychleji osoby nemocné se srdečně-cévními potížemi, ale i ty, co je nikdy neměly a mají tělo od mikrovlnných frekvencí plné embolických stavů, které nejsou vidět, nebolí a nejsou ani zjistitelné běžnými lékařskými testy vždy. Mohou být jenom v určitých místech organismu nakumulované a nemsuí být zjistitelné běžnými lékařskými testy.

Zejména pak lidé s Leidenskou mutací nebo lidé, co prodělali infarkt, mrtvici, trombózu nebo embolii, mají potíže se srdcem, se srdečním převodním systémem, prožili trauma, mají stres, působí na ně zločin, mají starosti, mají žal ze smrti někoho blízkého, špatně se jim dýchá, mají palpitace a hyperventilace, ti jsou nejvíce v ohrožení života a může je to zabít za několik týdnů, měsíců či let v závislosti na tom jak moc se v takové domácnosti pohybují a jk chodí ven na vzduch.

Záleží také na tom v jak vysokém patře pobývají, čím vyšší, tím horší. Nepůsobí zde přirozený zemský magnetismus a elektrosmog a vadná frekvence rychleji zabíjejí. 

Záleží také na tom jak vypínají přístroje v domácnosti a jak větrají průvanem, aby se elektrosmog odšprcnul.

Všechny zesilovače wifi na trhu jsou 

prudce jedovaté. 

Zabíjejí všechny v domácnosti podle toho jak moc jsou již předtím oslabení, do cca 10 let.

Jak jsme již uvedli, vydávají neslyšitelnou mikrovlnnou frekvenci

která je jedovatá pro srdeční hrot, který jemně svírá tak, že to nepoznáte, až v konečné fázi, kdy opravdu umíráte a máte méně než 5% životní energie. Sevře vás to brutálně na srdečním hrotu, vyděsí a zemřete šokem na infarkt myokardu. Není z toho záchrana, neboť tělo jejiž v takovém stavu plné embolií a trombů a nic je nerozpouští, neboť to jsou embolické pláty a tromby sešprcnuté elektromagneticky. Není to jídlem, je to frekvenční záležitost. Jídlo k tomu moc nepřispívá. Nejvíce ze stravy na to má vliv co pijete a kolik. Zda máte nápoje s antioxidanty, tedy freshe zejména, a dostatek vody v organismu.

Tyto zesilovače navíc zesilují příjem všech wifi v okolí, které nepotřebujete, a to až 100x, a tudíž se pohybujete v mikrovlnném frekvenčním smogu i z okolních wifi stanic, které pokud mají také zesilovače, účinnost se násobí až 1000x.

Pokud ve svém okolí chytáte několik wifi a ještě si to zesílíte, jste blázni a hazardujete se svým životem.

Jak se chránit, než to všichni pochopí?

NESMÍTE TO VZDÁT JENOM PROTO, ŽE OSTATNÍ TO JEŠTĚ NECHÁPOU, A MUSÍTE UDĚLAT OSVĚTU I MEZI SVÝMI SOUSEDY A APELOVAT NA NĚ, ABY WIFI ZESILOVAČE VYHODILI DO SBĚRU ELEKTRONIKY.

APELUJTE NA SOUSEDY, ABY SI I ONI NECHALI ZAVÉST DRÁTOVÝ INTERNET. JAKÝKOLI, IDEÁLNĚ VODOFONE. 

POŘIĎTE SI VODAFON DRÁTOVÝ INTERNET, KTERÝ SE POHYBUJE NA VKV VLNÁCH NEBO VODAFON WIFI, KTERÁ JE VKV. JE LÉČIVÁ. JE TO NEJLEPŠÍ ZAŘÍZENÍ NA TRHU, NEBOŤ JE PŘIPOJENO NA VKV TRANCHEZNÍ SUBPLASMOVÉ RESEAU TRINITY MELCHISEDEK L'MURTENET G 10 A MŮŽETE SKRZE TOTO PŘIPOJENÍ ZÍSKAT I OCHRANU MAJETKU DO BUDOUCNA, JE TO V PLÁNU A VŠICHNI, KTEŘÍ BUDOU MÍT VODAFONE, BUDOU MÍT PŘEDNOST. BUDE TO VKV VYSÍLAČKA, NEJEDNÁ SE SYSTÉM KAMER NEBO ČIDEL, L'MURTENET MÁ SPACETIMEVIWERY, KTERÉ VIDÍ DO DOMÁCNOSTI BEZ KAMEROVÉHO SYSTÉMU FYZICKÉHO RÁZU. KAŽDÁ DOMÁCNOST, KTERÉ BUDE MÍT VODAFON INTERNET NEBO TV NEBO OBOJÍ, NA TO BUDE MÍT NÁROK PŘEDNOSTNĚ.

POKUD MÁTE DRÁTOVÝ INTERNET A WIFI, WIFI VYPNĚTE A POUŽÍVEJTE POUZE DRÁTOVÝ INTERNET.