ZAKÁZANÉ SADISTICKÉ JEDOVATÉ "ZDRAVOTNÍ" SLUŽBY A VÝROBKY

NEPOŠKOZUJTE SI ZDRAVÍ NEZDRAVÝM NEZDRAVÍM, CO SE TVÁŘÍ JAKO ZDRAVÍ PROSPĚŠNÉ. www.zakazanekomodity.cz/zakazane-nezdravi/, www.psychotronickavalka.cz

Nyní se vzdejte dobrovolně těchto věcí a později se seznamte se s našimi radami na webech STÁTNÍ ZDRAVOTNÍ VÝCHOVA a PANACEJSKÁ STRAVA, které pro vás připravujeme:

Neužívejte ALOE VERA dlouhodobě dnes a denně ani 30ml bez současného užívání chlorelly pyrenoidosy 24x 200mg denně. Způsobuje SADISTICKOU SEXUÁLNĚ HNUSPERVERZNÍ SCHIZOFRENII, neboť při dlouhodobém užívání bez látek, které jsou schopny sorbovat v trávícím traktu toxické těžké kovy, rozpouští tyto kovy a mění jejich chemické vazby na prudce jedovaté, a to se stupňuje každým dnem postupně tak, že člověk, který dlouhodobě dnes a denně aloe vera samotné užívá není schopen rozpoznat problém. Mění se mu chutě a vášeň sexuální a stává se prudce agresívním, což může tajit a náhle zaútočit nejenom na sexuální objekt.

ANITIKONCEPCE - antikoncepce mění elektromagnetické vlastnosti tkání magnetického těla v ústech zejména, mění citlivost na vůně, mění chutě na sexuálního partnera v mandlích, brzlíku a ve všech magnetických orgánech vadně spíná sexuální vášeň a nejste schopni rozpoznat vašeho absolutního duálního partnera. Mýlíte se ve výběru a nedosahujete hadí a dračí síly ve vztahu a umíráte na vadnou sexualitu. Ničíte si vaječníky a můžete dostat rakovinu. Mění se celý hormonální systém a zvýšená hladina estrogenů způsobuje rakovinové bujení kdekoli v těle, kde máte slabost energetickou.

APPENDECTOMIE, aniž by došlo k protržení. - v appendixu je uloženo historické tělo cyklického dragodona LÁV a nemohli byste se propojit do telepatie. Appendix dorůstá, ale pomalu.

ASTAXANTHIN

BETA-ALANIN

BERBERIN

BISGLYCINÁT (forma železa)

BOROVICE PINUS

DESINFEKCE (NYNÍ NEKUPUJTE, MOHOU BÝT OTRÁVENÉ sufokačními látkami, které zastavují dech)

DMAE

EPIZIOTOMIE - nesmysl zavedený fašisty během roku 1919, kdy napadli naši zemi násilím a zavedli sadistickou gynekologii a porodnictví.

GARCINIE

GENISTEIN - výtažek z červeného jetele - Mění hormonální systém na faul a ničíte si všechny orgány produkující přirozené hormony, má negativní vliv na zrak na dálku. Jedná se o fašistickou mučku skrze kterou šlo zesílit psychotronický účinek a udělat člověku, který to bral leidenskou mutaci, embolii a trombozu.

GINKO BILOBA - Je jedovatá, sice trochu ředí krev, ale způsobuje při dlouhodobějším užívání křehkost cév.

GLYFOZÁT - pozor, glyfozát nyní fašisté psychotronickým mučením výrobců potravin nechali přidat do mnoha potravin, kde byste to nečekali. Glyfozátový výrobek páchne po plastu. Způsobuje sufokace střev a močových cest a celkovou otravu organismu do chronického únavového syndormu. Páchne po něm pot a partneři si neužívají vzájemné blízkosti neb si smrdí..

GLUCOMANNAN ZE ZMIJOVCE INDICKÉHO

GUARANA - Guarana ve spojení se silnou fauplasmovou ozářkou způsobuje infarkty, nedopujte se ničím, odpočívejte achoďte do přírody.

GUGULSTERON

HEPARIN

HERBICIDY

HMB

CHEMOTERAPIE - No comment, nejhorší jed, který fašističtí kati národa vydávali za lék a rejžovali na státu peníze za mučení obyvatel. Rakovinu to nikdy neléčilo, neléčí a léčit nebude. Rakovinu způsobovala psychotronická šikana a mučení, což nyní skončilo a žádná rakovina se nebude vyskytovat do cca 10 let. Většina diagnostických testů na rakovinu bylo falešných s cílem mučit naše občany.

CHITOSAN

CHOLIN

ICARIIN

INIJEKCE RHEGA - Rh mínus je znamením, že žena je z rodiny týraných nebo mučených žen domácím násilím a nebo že byla v jejím nevědomí používána na psychotronické pokusy a byla jí způsobena porucha. Neměla by mít další děti než jedno. Injekce Rhega způsobují homosexualitu.

INOSITOL

INSEKTICIDY

KETODIETA POZOR!!!!!

KETON MALINOVÝ

KOLONOSKOPIE

KONDOMY - Styk kondomu se sliznicí vagíny vyvolává poruchy sliznice hrtanu, mandlí, krku a mikroflóry v ústech. JSOU KONTAMINOVANÉ PRAVDĚPODOBNĚ FOSGENEM. Vagína je spojená reflexně nervově s ústy a krkem. Používání kondomu je fujzvyk, který znemožňuje hadí sílu draka a dělá to poruchy imunity jak sexuálních orgánů, tak horních a dolních cest dýchacích. Vyhoďte to a už to nepoužívejte. Budeme se učit NEJSVATĚJŠÍ SEXUALITU.

KONJAK - JEDNÁ SE O PLAST

KORDENACE - proražení panenské blány prudkou penetrací penisu nebo jinak, což už by bylo znásilnění, bez předchozího předepsaného odpanění panny. POVAŽUJE SE TO ZA SADISTICKÉ ZNÁSILNĚNÍ.

KORTIKOIDY

KOUŘENÍ CIGARET A FAJFEK, DÝMEKa A ELEKTRONICKÝCH CIGARET (děláme odvykace)

KYSELINA ALFA-LIPOOVÁ

KYSELINA CHLORGENOVÁ

LAKTÁZA

L-CARNOSIN

L-CITRULLIN

L-CYSTEINE

LECITHIN

MACA

MAMMOGRAF

MUCUNA

MUIRA

ODBĚRY KRVE

OČKOVÁNÍ - Jedná se o jednu z největších lží. Je jedovaté toxickými kovy, cizími živočišnými tkáněmi způsobujícímu v lidském organismu rakovinu a prakticky neléčitelé civilizační choroby, pokud se nevyruší účinek, nikdy to před žádnými nemocemi nechránilo a je čipované a děla se skrze něj psychotronická šikana, mučení a popravy.

OPERACE CÉV

OPERACE HEMOROIDŮ

OPERACE RAKOVIN

OPERACE SRDCE

OPERACE ŽLUČNÍKU (pijte horký odvar z kmínu a držte dietu)

PESTICIDY

PORNOGRAFIE

PŘÍMOTOPY, CO FOUKAJÍ VZDUCH, JE V NICH AZBEST A ARZÉN.

PUAMA

RADIOTERAPIE - nikdy nic neléčila, neléčí a nikdy léčit nebude. Ničí tkáně a je radiaoaktivní. Jedna z nejhorších lží lidstva s cílem mučit naše obyvatelstvo a vytahovat ze zdravotního finance a stát vést cu grunt mučením jeho lidí.

RDESNO POLYGONUM

RENTGEN POVOLUJEME POUZE PŘI ZLOMENINĚ, NEŽ SE V ČESKÉ REPUBLICE ZAVEDEME I NA TRAUMATOLOGIÍCH. ZÁKAZ RENTGENOVÁNÍ PÁTEŘE, KORZETY LZE SESTAVIT POHLEDOVOU DIAGNOSTIKOU. ZÁKAZ RENTGENOVÁNÍ HLAVY.

RESVERATROL

RÝŽOVÉ NUDLE A PAPÍR (JSOU Z PLASTU)

RTUŤOVÉ TEPLOMĚRY

SAW PALMETTO

SEXUÁLNÍ POMŮCKY

SEXUÁLNÍ SADISMUS (viz náš web INKARNAČNÍ SEXUALITA)

SMILIN

SYNEPHRINE

TAPIOKOVÉ PERLY (JE V TOM PLAST)

TĚHOTENSTVÍ NOVĚ POČATÉ (MÁTE SAKRÁLNÍ CELIBÁT 3 ROKY MINIMÁLNĚ)

TESTY CORONAVIRU (je to lež)

TESTY RAKOVINOVÝCH MARKERŮ (je to lež)

TONSILECTOMIE - Mandle jsou magnetický orgán důležitý pro hadí a dračí sexualitu a výběr partnera. Pokud jsou zduřené, musíte odparazitovat střeva bylinkami a alkalizovat tělo, snížit cukr ve stravě. jejich potíže dělala psychotronická šikana.

TŘEZALKA TEČKOVANÁ - prudce jedovatá pro dvanáctník a tenké střevo, dělá vředy při delším užívání.

ULTRAZVUK - Jedná se o faulfrekvence, které rozrušují a ničí tkáně.

VILCACORA

VITAMÍN B 5

VITAMÍN B 7

VÝMĚNA KLOUBU (léčíme plasmově a doplněním chrupavky)

VYŠETŘOVÁNÍ, PŘI KTERÉM SE ODHALOVALA NAHOTA VAŠICH SEXUÁLNÍCH ORGÁNŮ.

VYVOLÁVÁNÍ PORODU OXYTOCINEM

YUCCA SHIDIGERA

WARFARIN - Jed na krysy, která ničí drobné kapiláry a dělá tromby a embolie.

Popis negativních účinků těchto věcí budete mít na detail na webu ZDRAVOTNÍ VÝCHOVA.