TOXICKÁ OTRAVA              ČESKÉ REPUBLIKY BOJOVÝMI TOXICKÝMI LÁTKAMI

V HYGIENICKÝCH A ČISTÍCÍCH PROSTŘEDCÍCH, POTRAVINÁCH A PŘEDMĚTECH Z LÁTEK, V BARVÁCH, LACÍCH, V PAPÍRU, KARTONECH, STAVEBNÍCH MATERIÁLECH, HASÍCÍCH PŘÍSTROJÍCH A V DALŠÍCH PŘEDMĚTECH NA TRHU, KTERÁ BYLA PŘÍPRAVOU NA PSYCHOTRONICKÉ OVLIVŇOVÁNÍ OBYVATELSTVA NA TOXICKÝMI LÁTKAMI ZAMOŘENÉM ÚZEMÍ SMĚRUJÍCÍ DO JEJICH GENOCIDY.  

POZOR!!!!
UVĚDOMUJEME VŠECHNY KONTROLNÍ ÚŘADY A VEŘEJNOST A VLÁDU O TAJNÉ PSYCHOTRONICKÉ TOXICKÉ OTRAVĚ ČESKÉ REPUBLIKY.

Česká Republika byla napadena nelegální tajnou fašistickou psychotronickou LUFTHAFFE, která chtěla anšlusovat náš stát psychotronicky a provést genocidu národa pod rouškou coronavirové krize.

Mnoho produktů denní potřeby bylo v posledních letech měsících postupně záměrně slabě otráveno rtutí, fosgenem, antraxem, arzenikem a dalšími jedovatými válečnými látkami skrze které nás chtěla LUFTHAFFE psychotronicky popravovat.

MOHLI  PSYCHOTRONICKY NÁSOBIT JEJICH ÚČINEK AŽ 10X A ZPŮSOBOVAT HRŮZOSTRAŠNÉ TOXICKÉ PSYCHOTRONICKÉ JEVY JAKO JE SMRTELNÝ CORONAVIRUS.

Lidé si moc nevšimnou, pokud řádně neočuchávají změnu vůně produktů a změnu chuti, myslí si, že mají coronavirus, který chutě a vůně ubírá.

Musí se provést laboratorní testy.

Jeden důkaz za všechny:
Tekuté mádlo Dove modré změnilo konzistenci, vůni i barvu. Smrdí fosgenem. Může způsobit ROZBITÍ pračky nebo sušišky. Fosgen se rozpíná a tím dusí.
Problém je i se sodou bikarbonou a celkově čistící a mycí prostředky jsou znečištěné.
UVĚDOMUJÍ VÁS ABSOLUTNÍ STVOŘITELÉ LIDSTVA, KTEŘÍ PŘIŠLI NA POMOC 
Z PLÁNOVANÉ GENOCIDY NÁRODA ČESKÉHO.
Dole vidíte původní konzistenci a barvu tekutého mýdla Dove MODRÉ náhradní balení a nahoře vidíte nový výrobek zakoupený před pár dny z Globusu, kde je velký obrat na zboží. Mýdlo smrdí fosgenem pravděpodobně. Je evidentně naředěné něčím jiným a čpí do úst a nosu osobám již hodně otráveným. Normální člověk to nepozná snadno, je třeba udělat důkladný laboratorní rozbor a dobře očuchávat.

Uvědomujeme úřady, že Ruská Federace byla před několika lety (2015) stejně psychotronicky toxicky napadena fašistickým Německem, Švýcarskem a Rakouskem a odmítla všechny západní hygienické výrobky. 

Pozor, musí se zajistit výroba vlastních produktů a aby do jich nikdo nepřidával toxické látky a čipy psychotronické, které jdou prokázat pod velkými mikroskopy na vysoké zvětšení.

https://www.zakazanekomodity.cz/cipovani-produktu-za-ucelem-valecne-psychotronicke-sikany/

Další tipy na kontrolu:

Duck Na toalety.

SIDOL - silně čipovaný. 

ZKUSTE VŠECHNO NA TRHU, IDEÁLNĚ VELKÝ OBCHOĎÁK S VELKÝM OBRATEM. 

NAŠI LIDÉ BUDOU PŘEVÁŽNĚ NEVINNÍ. JE TO Z VÝROBY.

Pivo Plzeň je čipované a způsobuje různé psychotronické jevy jako silný diuretický účinek, jícnový reflux, pálení žáhy, a to v souvislosti s tím jak byl kdo zasažen psychotronickými střelami a pumami při osvobozování země v psychotronické válce, které dosud probíhá na úrovni toxické otravy, psychoronický anšlus se fašistům nepovedl. Bojovalo se několik roků a od června 2020 intenzvívně ve vlnách. Osvobozovali nás mimo jiné Rusové, kteří byli napadeni před námi.

TATO VÁLKA NENÍ VIDĚT. PSYCHOTRONICKÉ STŘELY SE POSÍLALY PO SÍTI 5G A PO ELEKTRICE A Z TAJNÝCH NELEGÁLNÍCH ZBRANÍ NA BATERIE, I V AUTECH. PŘÍDATNÁ ZAŘÍZENÍ. KONTROLUJTE AUTOMOBILY NA PODEZŘELÁ ZAŘÍZENÍ A OBJEVÍTE JE. Pozor, mohou na vás psychotronicky střílet, takže je prostě zastavte a ať vyjdou z auta ven a nebuďte v malém počtu. Nejde tím zabít, ale mohou dočasně oslepovat zrak a střílí na srdce do hrudní krajiny tak, že to bolí.

www.psychotronickavalka.cz

POZOR! VAŽTE SI NAŠICH NEVINNÝCH LIDÍ.

JE POTŘEBA, ABY SE PŘIZNALI, IDEÁLNĚ VYSTUPTE VEŘEJNĚ, ŽE VÁLKA SKONČILA, AŤ TOHO JEDOVÁNÍ NECHAJÍ.

Čeští výrobci za to většinou nemohou, fašisté zahraniční psychotronicky mučili naše pracovníky a majitele a vedoucí a posílali jim jed, a prováděli to pod vyhrožováním mučení a smrti. Mohou zde být ovšem i zaměstnaní fašisté, kteří nejsou pronárodní.

Zkontrolujte ovečkárnu.cz, poslali nám 4 jedovaté kůže ovčí, dvě bílé a dvě hnědé. Máme je schované na půdě zavřené. 

DODÁVKY ZE ZAHRANIČÍ MOHOU BÝT UŽ NÁHLE NEČEKANĚ JEDOVATÉ.

MUSÍTE UVĚDOMIT RYCHLE NAŠE VÝROBCE, ABY PŘESTALI JEDY DO VĚCÍ BĚŽNÉ POTŘEBY DÁVAT. PSYCHOTRONICKÉ MUČENÍ JIŽ NENÍ MOŽNÉ. 
BYLI JSME OSVOBOZENI.
NYNÍ SE MUSÍME OSVOBOZOVAT OD ZBYTKU FAŠISTICKÉHO NAPADENÍ TAKÉ SAMI. NEMŮŽEME ZŮSTAT NEVĚDOMÍ.