JEDOVATÉ SUFOKAČNÍ A PSYCHOTRONICKÉ PŘÍMOTOPY

Bez ohledu na způsob vytápění, zda se jedná o olejové topení, infra, halogen, konvektor teplého vzduchu nebo jiný druh topení do zásuvky na elektrický proud, které do České Republiky navezly německé firmy, vydávají do vzduchu sufokační azbest a jiné toxické látky, který by vás udusily i během jediného dně, kdybyste topení zapli a nevětrali. www.zakazanekomodity.cz/primotopy/

www.psychotronickavalka.cz

Varujeme všechny české občany, že ariánští fašisté na naše území navezli před zimou obrovské množství toxických přímotopů, konvektorů, přídatných topení, halogenů, infratopení a infraLamp, které jsou všechny jedovaté. 

NĚKTEŘÍ PRODEJCI JSOU FAŠISTI, POZOR.

Všichni prodejci, kteří byli psychotronicky faulplasmováni, aby násilím přijali vadné jedovaté přímotopy, nebo jim fašisté násilím vyměnili sklady, dostanou válečné reparace. Neprodávejte to nikomu, zavřete podnik, spočítejte, kolik vám toho vnutili a ukradli a dostanete kompenzace. 

NEPRODÁVEJTE TO, KUMULUJETE SI HŘÍCH.

PSYCHOTRONICKÁ ŠIKANA BYLA NAVŽDY VYPNUTA A NIC VÁM NEHROZÍ. NIKDO UŽ VÁS NEMŮŽE MUČIT A NÁSILÍM NUTIT DO ZLOČINNOSTI.

Tato topidla produkují v různé míře prudce jedovatý azbest a další jedy, sufokují, tedy vytřelují kyslík ze všech předmětů a živých tkání, a pokud byste je používali několik dnů za sebou bez větrání nebo byste si je zapínali dlouhodobě a nakumulovali byste si v sobě azbest, tak byste usnuli ve spánku a už byste se neprobudili.

NĚKTERÉ VÝROBKY TOPENÍ OBSAHUJÍ MINIATURNÍ FAULPLASMOVÝ GENERÁTOR A STŘÍLÍ PŘI ZAPNUTÍ PSYCHOTRONICKÉ STŘELY, KTERÉ BY ZPŮSOBILY EMBOLIE, TROMBY A NÁSLEDNĚ INFARKT. 

Fašističtí ariáni před zimou 2020/2021 v rámci svého plánu vyhnat české lidi z domů nebo je plasmově sufokovat a potom je rozstřelovat a upalovat faulplasmovými střelami, připravili plán, jak lidem odejmout plyn většinou nelegálním hackerským převedením jejich plateb jinam nebo nelegálním odmontováním plynoměru či poškozením plynového kotle a na trh zároveň navezli veškeré jedovaté výrobky, co nashromáždili za desetiletí ve svých skladech a věděli, že by je u nich nikdo nekupoval. 

VYRÁBĚLI I EXTRA SUPERNEBEZPEČNÉ DOMÁCÍ VÁLEČNÉ ZBRANĚ DO ELEKTRIKY PRO NIC NETUŠÍCÍHO OBČANA DŮVĚŘUJÍCÍMU GERMÁNŮM.

Mučeným a z domu vyháněným lidem chtěli rozstřelit krbové vložky nebo krby tak, že by byly nepoužitelné. Nám do krbu navíc nasprejovali jed, aby nešlo zatopit a poslali do něj psychotronické pumy, aby praskl.

Celý český trh je nyní zásoben jedovatými přímotopy a téměř nic kromě montovaných kovových žebříků na stěnu a panelů, které nevypouštějí žádný vzduch - a je třeba prověřit, zda se něco neuvolňuje i z kovu, nelze použít. 

Nekupujte ani krby s imitací ohně. Smrdí toxicky. 

Všimněte si, že na trhu je jenom pár značek. Neznámé názvy z za poslední dobu. 

České výrobky neuvidíte.

A že jich tady je, fašisté sem navezli všechen svůj průmyslový jedovatý odpad a spoustu svinstva nám navíc vylili do vod a rozházeli a rozlili po polích. Budeme nyní mocně vědomě očišťovat Matku Zemi na našem národní území, pokud se nechceme udusit nebo otrávit toxickým elektrosmogem, který bude vystupovat zejména na jaře, jak se země začne ohřívat a začnou se toxické látky vypařovat. 

MUSÍME POPÍSKOVAT A ALKALIZOVAT A ZALÍT A ZAPLEVELIT.

Pravidlo, jak poznat zda je topení jedovaté, je: JAK TO SMRDÍ, TAK TO SMRDÍ. Nevypaluje se to, pouze to smrdí méně a vy si zvykáte na jed. 

U topení nic nemá smrdět.

POZOR NA MALÁ I VĚTŠÍ TOPENÍ DO ZÁSUVKY, JEDNÁ SE O SKRYTÉ FAULPLASMOVÉ GENERÁTORY, KTERÉ VYZAŘUJÍ KROMĚ AZBESTU JEDOVATÉ FREKVENCE, KTERÉ VÁS MOHOU USPAT NAVŽDY SUFOKACEMI PLIC NEBO MRTVICÍ ČI INFARKTEM.

Pokud jste cokoli jedovatého koupili, tak to desintegrujte a počkejte na svoz jedovatého odpadu, který budeme organizovat později. Netopte s tím, raději udržujte dům studený a bez azbestu, zalévejte odpady horkou vodou, ať nezamrznete. 

Zima bude ve většině oblastí mírná. 

Neusilujte ani o připojení plynového vytápění, fašisté ničili trubky s plynem, mohou být poškozené nebo sufokovat a v tom případě by vám hrozil výbuch. Radíme vám, nepoužívejte horkovzdušné ani jiné trouby, sufokovali je, potřebují otevřít, vymýt a hodně stříkat vodou opakovaně, aby se dosytily kyslíkem. Pokud smrdí, v žádném případě je nepoužívejte.

Netopte nyní ani v krbech, faulplasmově je sufokovali a nevíte zda jste to byli vy kdo byl zaměřen. Musí se to přeměřit až přijedou PANACEJCI pomoci s odsufokacemi. 

ZÁKAZ PRODEJE PŘÍMOTOPŮ VŠEHO DRUHU KROMĚ TĚCH, KTERÉ POUZE HŘEJÍ A NEVYDÁVAJÍ ŽÁDNÝ ZÁPACH ANI FAULFREKVENCI!

To není žádný nyní. Nekupujte je a neprodávejte je.
Ty, co mají krabičky skrze které se nařizuje teplota, mohou střílet faulfrekvence na srdeční systém převodní a dělat tromby, leidenskou mutaci, embolie a sufokace plic a srdce. Můžete díky nim dodýchat.
Nepoužívejte je.
Zajistěte si jinou formu přitápění nebo topení. Ideálně elektrické topení na stěnu.