PLASTOVÉ KAPSLE U POTRAVINOVÝCH DOPLŇKŮ STRAVY A LÉKOJEDŮ

ZÁMĚRNĚ ZAMĚNĚNÉ JEDLÉ KAPSLE ZA PLASTOVÉ S CÍLEM PSYCHOTRONICKÝCH SUFOKACÍ STŘEVNÍHO OBSAHU. MENTÁLNÍ GENETIKA ZLOČINCE V PRODUKTECH POTRAVINOVÝCH DOPLŇKŮ A ZÁMĚRNĚ JEDOVATÝ OBSAH. www.zakazanekomodity.cz/plastove-kapsle/

PLASTOVÉ KAPSLE

FAŠISTICKÁ LUFTHAFFE ZÁMĚRNĚ ZAMĚŇOVALA JEDLÉ KAPSLE U POTRAVINOVÝCH DOPLŇKŮ A LÉKOJEDŮ ZA PLASTOVÉ ZA ÚČELEM SNADNĚJŠÍCH SUFOKACÍ STŘEVNÍHO OBSAHU. KAPSLE OBSAHUJÍ KROMĚ PLASTU I GLYFOZÁT A JINÉ TOXICKÉ LÁTKY.

Je nutné to prověřit a pokud byste zjistili, že jste koupili plastovou kapsli, musíte celý potravinový doplněk reklamovat.

STÁTNÍ KONTROLNÍ ORGÁNY MUSÍ PROVĚŘIT POTRAVINOVÉ DOPLŇKY NA PLASTOVÝ OBSAH.

Plast se nesmí jíst a je pravděpodobné, že i doplněk stravy je čipovaný nebo jinak zneužitelný svým obsahem. 
Upozorňujeme například na Vitamín C D. Maxe z lékárny, který má evidentně plastové kapsle ve svém obsahu. Není zde nikde napsáno, že obsah kapsle se vysypává a lidé jsou zvyklí kapsle konzumovat a plast je nenapadne.

V žádném případě to nejezte, mohli byste si poškodit žaludek a střeva, slinivku břišní či játra.

Mohli byste si protrhnout střevo suchou nudlí, jsou ostré.
POKUD ČLOVĚK JEDL PLAST V POTRAVINÁCH NEBO GLYFOZÁT, KTERÝ JE MU PODOBNÝ ÚČINKEM NA ORGANISMUS, A BYL NASTŘELENÝ PSYCHOTRONICKOU PUMOU, MOHL DOSTAT SUFOKACI STŘEVNÍHO OBSAHU, KTERÁ OCHROMOVALA PERISTALTIKU STŘEVNÍ. 
Sufokace dělaly i pouhé čipy v potravinách i v tekutinách.
Nebyl schopen se běžně vyprázdnit, nefungovalo žádné projímadlo a šlo stolici pouze vyškrábat ven chirurgicky. Pokud to člověk nestihl, zemřel na zástavu peristaltiky střevní. Takto zemřelo mnoho dětí, které neřekly rodičům, že mají zaraženou stolici a nejde jim to vyprázdnit.
Oblíbenou formou psychotronické popravy bylo způsobit sufokaci střev a prostřelit střevo a zavraždit brutálním umučením. Většinou se nestihlo člověka zachránit, neboť něco takového nikdo z lékařů nepředpokládal.
BYLA TO OBLÍBENÁ FORMA FAŠISTICKÉHO PSYCHOTRONICKÉHO MUČENÍ.
Plastovou potravinu poznáte tak, že když se zapálí, smrdí jako plast a některá prská jako škvařící se plat. Organický materiál jinak při hoření voní.
Množství plastového prachu se liší, nejhorší jsou vlasové bílé "rýžové" nudle a plastový papír "rýžový", "tapiokové" perličky.