PSYCHOTRONICKÉ MIKROVLNNÉ  A INDUKČNÍ FAULFREKVENČNÍ DESKY

PSYCHOTRONICKÁ ZBRAŇ NA VAŠEM SPORÁKU K DENNÍMU POUŽITÍ NĚKOLIKRÁT. www.zakazanekomodity.cz/indukcni-faulfrekvencni-desky/, www.psychotronickavalka.cz/indukcni-faulfrekvencni-desky/

INDUKČNÍ DESKA JE MALÁ PSYCHOTRONICKÁ ZBRAŇ VÁLEČNÉ LUFHATFFE VE VAŠEM DOMĚ

LZE TOTIŽ PŘEPÍNAT Z INDUKCE NA MIKROVLNNOU ZBRAŇ VĚTŠINOU.

VRAŽDÍ VÁS PAK TAJNĚ A VY JIM ZA TO PLATÍTE A DĚKUJETE.

ARBEIT MACHT FREI.

ZBAVUJÍ SE NAŠICH RODŮ TAJNĚ. NECHTĚLI VŠECHNO ROZBÍT, CHTĚLI ROZBÍT JENOM PŘI VYHÁNĚNÍ Z DOMOVA A TĚLA A PŘEVZÍT VŠECHNO NÁSILÍM TAK, ABYSE NA TO NEPŘIŠLO ZA VAŠEHO ŽIVOTA A PAK UŽ TO NKDO NEŘEŠIL NEB NEVĚDĚL, ŽE VRAŽEDNÁ ZBRAŇ JE V PŘÍSTROJI DENNÍ POTŘEBY. INDUKČNÍ DESKA JE JEDNA ZE ZBRANÍ, KTEROU MŮŽETE MÍT DOMA.

A CO TO OPRAVDU DĚLÁ?

Psychotronická indukční deska má jediný zájem. Zničit vám zažívání již od zubů a dásní faulfrekvencemi, které jsou urychlenými sufokačními střelami energie urchlené v urychlovačích jako vražedné pro váš matrix tělní sufokačně vypínající správné čistící a obnovovací obvody vašeho těla a působící dlouhodobě bez vašeho zásahu.

Ničí zuby a dásně a vytváří faulplak a faulzubní kámen a kazy a záněty dásní parodontitické pouhým ohřevem urychlenou frekvenční vlnou faul.

PAST INDUKČNÍ DESKY

ČISTÁ DOMÁCNOST

LEHKO UKLIDITELNÁ PRACOVNÍ PLOCHA

ÚSPORA ČASU

RYCHLÝ OHŘEV BEZ ČEKÁNÍ

ELEGANTNÍ ŘEŠENÍ

MODERNÍ STYLOVÁ KUCHYŇ

VĚDECKO TECHNICKÝ POKROK

HIGH TECH ŘEŠENÍ PRO VAŠE VYSOKÉ NÁROKY NA KOMFORT

JE LIBO JEŠTĚ DALŠÍCH LÁKADEL, NA CO VÁS FAŠISTA ZVE DO SPRCHY FAULFREKVENCÍ NA KAŽDÉ VAŠE OHŘÍVANÉ JÍDLO A VÁS ORGANISMUS, KTERÝ HO SNÍ?

Vystřeluje to energii z vašich tkání.

Mikroflóra správně se vystřílí a mikroflóra špatně se neudělá, jedině v dutinách a jako sraženina plaku a kamene zubního. Dělá to kazy zubní a mezizubní i na zubech předních a ničí to zuby moudrosti, které vylézají jako mléčné do úst dospělých většinou.

Pokud si dlouhodobě ohříváte jídlo na faulfrekvenční indukční desce, vystřílíte si mikroflóru v ústech a nemáte správně chutě a máte chutě na faul. 

Změní vám to život. Ničí to metabolické procesy správně, ničí to pocity žízně a dokonce i správný polykací reflex tak, že můžete krkat a můžete se zajíkat.

Nedávejte nad to oči, pokud to ohřívá. Deska rychle ohřeje tím, že zaměří jídlo na tom, co to je a střelí faul frekvenční, který je tak urychlen, že hřeje pálivě. Potom už nestřílí hodně, čeká, až si všimnete, že to vře, nechce se spálit, je to chytrý stroj vražedný, chce, abyste to snědli. Starší typy to nemají a proto snadno rychle spálíte, což je vaše štěstí, akorát máte jedovatý faul hrnec a vzduch a deska sufokuje, pokud se na ní hodně vaří a nevypíná se.

Pozor, hrnce by mohly vybuchovat, pokud byste je přehřáli bez vody nebo spálili jídlo.

Jídlo je jedovaté, sufokační, nestravitelné moc, unavuje, nemá vitamíny, enzymy a minerály jsou nefunkční. Jíte balast faulplasmově radiaktivní. Desku vyměňte za elektrický sporák, u kterého se přesvědčíte, že v něm není faul, nebo za plynový hořák, ten by měl být OK.

NEKUPUJTE INDUKCI, JE TO PSYCHOTRONICKÁ ORGANISMU A DOMU ČI BYTU NEBEZPEČNÁ ZBRAŇ.

Jak vypadá sufokovaný předmět nejlépe uvidíte na tomto případě.

Takto vypadá psychotronicky faulplasmovaný sufokovaný hrnec Zepter, který při vaření vody produkuje azbest. Nic se v tom vařit nedá, všechny potraviny se zkazí a je to jedovaté.

Není to vodní kámen, je to prášek, který plave na povrchu vařené vody a uchytává se na stěnách a dá se setřít. Je jedovatý. Je dusivý, šlo na něj navázat psychotronické mučení.

FAŠISTÉ NÁM ROZSTŘELOVALI PŘEDMĚTY V CELÉ DOMÁCNOSTI, ABY JE ZNEHODNOTILI A CHTĚLI NÁM TO TADY PODPÁLIT FAULPLASMOVÝM ŠLEHEM. K TOMU MUSEL BÝT DOMÁCNOST V URČITÉM STUPNI SUFOKACE ZDIVA.

Stříleli nám do předmětů, abychom je nemohli používat, takže máme jedovaté nádobí, děravé oblečení, zasmrádlou podlahu a stěny a nábytek. Do toho nám sypali morgellony a jedy, aby bylo psychotronické elektrizující štiplavé mučení jedovatým smraděním na co navázat. Do hrnců Zepter si zastřílel v psychotronické počítačové hře kde kdo, aniž by věděl, co to dělá přesně, že to i detonuje při určitém stupni sufokace. Museli jsme hrnce vyvařit mnohokrát ve vodě a sodovat. Jenomže v sodě se začal objevovat antrax a fosgen a není možné ji už použít. Smradí domácnost.

HRNCE JSOU NEPOUŽITELNÉ A ZAJÍMALO BY NÁS, JAK SE ZLIKVIDUJÍ. MOHLY BY DETONOVAT VE SPALOVNĚ.

Pokud by se vám na hrncích a na hladině vody při vaření objevoval azbest, nádobí přestaňte používat i sporák, otrávili byste se.

Pokud používáte indukční varnou desku, tak sama o sobě sufokuje. Budete ji muset vyměnit.