ČIPOVÁNÍ PRODUKTŮ MIKROSKOPICKÝMI PSYCHOTRONICKÝMI ČIPY

ZA ÚČELEM PSYCHOTRONICKÉ ŠIKANY A MUČENÍ NAŠICH OBČANŮ PSYCHOTRONICKÝMI JEVY www.zakazanekomodity.cz/cipovani-produktu-za-ucelem-valecne-psychotronicke-sikany/

Tyto černé casino žetony 

v úvodu se staly námětem a podkladem pro umělohmotné mikroskopické bílé čipy, které celosvětová obchodní a demagogická psychotronická mafie dosud dává nebo pod hrozbou mučení a likvidace podniku nařizuje dávat do produktů denní potřeby a lékojedů, aby skrze ně mohla způsobovat různé jevy za účelem jejich výdělku zejména v BIG PHARMĚ, či za účelem psychotronické šikany osob nebo jejich psychotronického mučení až umučení. Vůbec se s tím netajila, našli jsme je na Istockphoto ke koupi jako fotografii. 

Zločinci si byli si absolutně jisti, že jejich tajné plány jak převzít moc nad lidmi násilím nikdo nenaruší nijak.

Čipy do potravin, hygienických prostředků, lékojedů, ale i do látek i povrchů, nátěrů, barev a vůbec kdekoli to může být nasypáno, vypadají ve skutečnosti takto:

Tyto čipy jsou jednotné celosvětově, jsou plastové, mikroskopické a obsahují kousek zaměřitelného radioaktivního kovu.

Jsou zjistitelné v mikroskopech na zvětšení minimálně 600x. Jsou velké jako krvinky červené a bílé je mohou pohlcovat a rozpadají se nebo blbnou alergicky nebo sebevražedně.

NEMŮŽEME TO DOVOLIT.

NEPATŘÍ DO ORGANISMU NIJAK ZA ŽÁDNÝM ÚČELEM.

Existuje pouze jeden výrobce a jeden distributor a jeden původce myšlenky.

TOXICKÁ SADISTICKÁ BIG PHARMA, KTERÁ CHCE VÍCE PRODAT SVÝCH DALŠÍCH PRODUKTŮ, ABYSTE JE POTŘEBOVALI. BYLY VYROBENY ZA ÚČELEM LIKVIDACE KOHOKOLI BY SI ZAMANULI JAKKOLI BY SI ZAMANULI SKRZE ZAMĚŘENÍ PSYCHOTRONICKÝMI ZBRANĚMI, KTERÉ SE NA TYTO ČIPY VÁŽÍ. JINÝ ÚČEL NEMAJÍ.

JE TO VÁLEČNÁ ZBRAŇ, KTEROU SI KAŽDÝ STÁT MUSÍ NYNÍ ZKONTROLOVAT VE VÝROBCÍCH NA TRHU.

Každý kontrolní úřad může produkty namátkově odebrané ze skladu prověřit na jejich výskyt. Tedy nejsou nezjistitelné a zjišťovat se musí, neboť dělají spoustu problémů zdravotních a psychických a morálně duchovních. 

Dělají samy o sobě potíže imunity, matou smysly neb jsou plastové a pocitová mikroflóra tělní na ně reaguje zmatkem neb plast nepatří do těla a na kůži procházejí částečně dovnitř organismu a matou vylučovací funkci kůže, která pak smrdí, smrdí divným potem.

V souvislosti s psychotronickými střelami a pumami, které nám psychotronická mafie nastřelovala do domů, do předmětů denní potřeby a elektrospotřebičů i do těl, 

www.psychotronickavalka.cz

dělají zdravotní problémy všeho druhu, reakce na lékojedy z negativních účinků v příbalových letácích, reagují i s potravinovými doplňky, s konzervanty, zahušťovadly, umělými sladidly a umělými zesilovači chutí a se vším toxickým v životním prostředí jakmile se dostanou do těla či na kůži či je vdechneme.

Stahují na sebe psychotronické faulfrekvence, přitahují je a sufokují. 

To znamená, že elektrostaticky a elektromagneticky vystřelují kyslík a vodu a vodík, který nás konzervuje směrem do rovnováhy se všehobytím. 

Ničí antioxidanty, ničí vitamíny a mění sílu minerálů, deaktivují jejich schopnost vázat vodu a vybíjejí je jejich sufokací, takže je organismus nepoužije, znefunkčňují je. 

Stávají se balastem, nanopískem, který se může srazit a tvoři tromby, embolie, aterosklerotické pláty, kamínky v ledvinách, sráží cholesterol a billirubin a dělají jaterní metabolity. Když k tomu přidáte ztužený rostlinný tuk nebo přepálený živočišný, máte z toho sufokovanou stolici, která smrdí a jde těžko nebo nejde vyprázdnit. Máte z toho cholesterol v krvi.

Sufokují střevo, které si neplní svoji funkci, odvodňujete se, tedy dehydratují, sufokují močový měchýř, který neustále potřebuje, vadně trávíte bez velkého užitku a nedostáváte z jídla dostatek energie. 

Vede to do únavy, nepozornosti, chybovosti, vad úsudku, vad intuice a při velké zátěži dlouhodobě do vad instinktivních reakcí k přežití. Zabíjíte se svými rozhodnutími a nerozlišujete faul ani zločin. Ničí to mozek na vědomí sakrality, dlouhodobou paměť a chuť myslet, tvořit, snažit se a měnit věci. Ničí to odvahu a hrdost. Lenivíte a pitomíte.

Způsobují alergie, elektrostaticky probíjíte, přitahujete faulfrekvence, špatně detoxikujete, churavíte, hloupnete, stárnete rychle. Jste neplodní. Ničí to slinivku do cukrovky I. Alergie těžké a náhlé způsobovaly čipy zesilováním účinků toxických látek v produktu až 10x i více a zesilováním účinku aromatických látek ve vašem, které jste ani nemuseli cítit.

Mate vás to ve výběru partnera.

Děti po tom zlobí, prdí, jsou hyperaktivní a neposlušné a nespavé. Špatně se kojí neb to jde do mléka. Dávají to i do produktů pro domácí mazlíčky.

Pozor, nejhorší čipy jsou v očkování a v psychiatrických lékojedech. 

Ničí to sakralitu a mimo jiné hadí a dračí sílu. Nenabíjíte se volnými energiemi etheru dostatečně.

UVĚDOMUJEME VÁS, ŽE ČIPY MNOZÍ NAŠI VÝROBCI MUSELI PŘIDÁVAT DO SVÝCH VÝROBKŮ POD HROZBAMI PSYCHOTRONICKÉHO I FYZICKÉHO MUČENÍ A JE NUTNÉ JE UVĚDOMIT, ŽE PSYCHOTRONICKÁ VÁLKA SKONČILA PORÁŽKOU CELOSVĚTOVÉ PSYCHOTRONICKÉ LUFTHAFFE A ŽE MUSÍ PŘESTAT ČIPY DO PRODUKTŮ DÁVAT.

NIKDO JE JIŽ NEMŮŽE MUČIT.

NĚKTEŘÍ MUSELI PŘIDÁVAT DO SVÝCH PRODUKTŮ JEDY A VÝKALY NEBO MRTVOLY ČI NEDOVOLENÉ MASO. POZOR, JE NUTNÉ JE UVĚDOMIT, ŽE MUSÍ SKONČIT!!!! JE NUTNÉ JE VYZVAT,A BY VYDALI SVĚDECTVÍ CO SE JIM DĚLO. MNOZÍ PŘIŠLI O SVÉ PODNIKY A VEDOU JE FAŠISTÉ TAJNĚ. PŘEBRALI JIM WEBY A PRACOVNÍKY. MOHLI JE NĚKDE I ZAVŘÍT. JE TŘEBA ZJISTIT, ZDA MÁ KAŽDÝ PODNIK SVÉHO MAJITELE PRÁVOPLATNÉHO A ŽE TAM NENÍ DVOJNÍK. POZOR!!!! TO SE DĚLO HLAVNĚ V AMERICE. U NÁS OJEDINĚLE, U NÁS LIKVIDOVALI GENOCIDNĚ.

VÝROBKY ZAHRANIČNÍ, ZEJMÉNA ISLAND, NĚMECKO, ŠVÝCARSKO, RAKOUSKO, ŠVÉDSKO A TURECKO A MONGOLSKO i jiné se všechny musí nahradit domácími, pokud s e v nich čipy objeví. Výrobky fašistů na našem území nechceme.

Musí se prověřit pod mikroskopy všechny výrobky na trhu včetně potravin, hygieny, nápojů, lůžkoviny, oblečení, hračky i jiné.

VYZÝVÁME STÁTNÍ ÚŘADY VŠECHNY, KTERÉ KONTROLUJÍ KVALITU, ABY UDĚLALY KONTROLNÍ NÁKUPY VŠEHO A DALI VŠE POD MIKROSKOPY A TO DŮKLADNĚ.

ZBOŽÍ NAHRADÍME VÝROBKY VÝCHODNÍCH ZEMÍ zejména RUSKÉ FEDERACE, kde fašisty vyprovodili z trhů jako první, kdyby jim něco zbylo. Faulvýrobky jsou v celé Evropě a ve světě a je nutné posílit výrobu vlastní a státem ji zadotovat a nebo důrazně domluvit jiné podmínky bez válečných psychotronických čipů. Psychotronické střely a pumy mohou účinkovat ještě cca 10 let. Jedná se o urychlené elektromagnetické výboje, které se drží v materiálech a ve zdivu a vystřelují se jak chodíme okolo. Jsou v domech nastřílené v psychotronické válce.

www.psychotronickavalka.cz

©